Wszystko zaczęło się tutaj

Historia MS-MEBLE

Firma MS-MEBLE funkcjonuje od ponad 35 lat na rynku polskim i międzynarodowym. Nasza działalność to wiele lat tradycji, setki zadowolonych klientów oraz gwarancja solidnych i precyzyjnych usług. Zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Kilkudziesięciu pracowników, własna flota transportowa, dwa znakomicie wyposażone studia meblowe to atuty firmy MS-MEBLE gwarantujące Państwu zadowolenie, szybkość wykonania oraz odpowiednio zabezpieczony transport Państwa mebli. Aby sprostać wymaganiom rynku, a Państwu zapewnić jak najwyższą jakość usług, cały czas inwestujemy w rozbudowę naszego parku maszynowego, projektujemy i wdrażamy w życie nowe technologie pozwalające na spełnienie Państwa największych oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi wydarzeniami w historii naszej firmy.

 


1983

Powstała mała lokalna firma produkująca meble na wymiar. Siedziba naszej firmy od początku istnienia znajduje się w Puńcowie. W kolejnych latach działalność przedsiębiorstwa zyskała charakter regionalny.

 

2007-2008

Przystąpienie Polski do strefy Schengen, umożliwiło swobodną działalność na terenie Unii Europejskiej. Dzięki temu nasza firma mogła rozszerzyć działalność i zaoferować realizację wnętrz m.in. klientom z Czech.

 

2007-2013

To okres dużej ekspansji firmy na terenie całego kraju. Kluczowym czynnikiem rozwoju było pozyskanie dotacji z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego oraz współpraca z największym deweloperem na polskim rynku – firmą ATAL.

2019

Nasze przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Dbamy o utrzymanie najlepszej jakości zabudowy meblowej na wymiar oraz dzięki współpracy z bardzo dobrymi projektantami oferujemy kompleksowe wyposażanie mieszkań

Stanisław Małyjurek

Właściciel

Stanisław Małyjurek to założyciel firmy MS-Meble. Od ponad 35 lat pozostaje właścicielem przedsiębiorstwa.

Tomasz Małyjurek

Koordynator sprzedaży

Tomasz Małyjurek to koordynator sprzedaży. Odpowiada za kontakt z kluczowymi Klientami oraz czuwa nad procesem sprzedaży w kraju i za granicą.

Kamil Małyjurek

Koordynator produkcji

Kamil Małyjurek odpowiada za koordynowanie procesu produkcji mebli na wymiar oraz wspiera działania firmy.

Dbamy
o środowisko

Proces produkcji naszych mebli jest przyjazny dla środowiska. Fabryka nie emituje szkodliwych substancji i pyłów oraz nie generuje hałasu. Korzystamy z usług sprawdzonych dostawców części służących do produkcji mebli.

Inwestujemy
w sport

Od wielu lat mamy przyjemność wspierać rozwój lokalnego klubu piłkarskiego LKS Tempo Puńców. Każdy sezon to nowe wyzwania i nadzieja na kolejne sukcesy naszej drużyny.

Uczestniczymy
w życiu lokalnym

Na co dzień, jako mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego uczestniczymy w życiu lokalnej społeczności, poprzez wspieranie ważnych dla nas inicjatyw. Cyklicznie organizujemy wydarzenie "Piknik Rodzinny"


Dołącz do nas

Ciągły rozwój firmy sprawia, że prowadzimy stałą rekrutację pracowników. Zapraszamy do składania aplikacji na przedstawione stanowiska. Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zobacz oferty pracy